Cvičení pro seniory

obřadní místnost

Spirální stabilizace páteře s lektorkou Kristýnou Maiou Mikuškovou. Kurz obsahuje 10 lekcí a koná se v obřadní místnosti staré radnice. Kurz pro začátečníky 9.00-10.00 hod., kurz pro pokročilé 10.00-11.00 hod. (v případě velkého zájmu i 11.00-12.00 hod.). Na kurz je třeba se přihlásit v knihovně předem. Počet míst omezen!

Paličkování

Městská knihovna

Kurz paličkování s lektorkou Helenou Kubíkovou.

Jazyková kavárna

Městská knihovna

Jazyková kavárna pro cizince, kteří se chtějí zlepšit v konverzaci v českém jazyce.

Drátování

Městská knihovna

Kurz drátování s lektorkou Janou Procházkovou.

Cvičení pro seniory

obřadní místnost

Setkání se ŠD

Městská knihovna

seznámení s nejnovějšími knihami, zpívání, hry, tvoření

Stezka Českem

Městská knihovna

1 100 km za 39 dní a home office k tomu. Jak je možné obejít půlku republiky a přitom pracovat? Co si s sebou sbalit do batohu, aby vás nepřevážil? Jak se postupně zbavit strachu ze spaní venku? Odpovědi na tyto otázky na Vás čekají na přednášce Stezka Českem. Průvodkyní nám bude Pavla Firbacherová.

Setkání se ŠD

Městská knihovna

seznámení s novými knihami pro děti, zpívání, hry

Noc literatury

Městská knihovna

Současná literatura, netradiční místa, známé tváře: taková je NOC LITERATURY, která široké veřejnosti přibližuje ukázky z nové tvorby evropských spisovatelů. Letos se poprvé připojí i naše knihovna. Budeme se na Vás těšit v prostorách knihovny a v prostorách staré radnice.

Drátování

Městská knihovna

Kurz drátování s Lektorkou Janou Procházkovou.