Noc literatury

Městská knihovna

Současná literatura, netradiční místa, známé tváře: taková je NOC LITERATURY, která široké veřejnosti přibližuje ukázky z nové tvorby evropských spisovatelů. Letos se poprvé připojí i naše knihovna. Budeme se na Vás těšit v prostorách knihovny a v prostorách staré radnice.

Drátování

Městská knihovna

Kurz drátování s Lektorkou Janou Procházkovou.

jak se lépe vyznat sve svých pocitech, program pro 1.třídu

jak se lépe vyznat ve svých pocitech, 1. třída

cvičení pro seniory

obřadní místnost

Spirální stabilizace páteře s lektorkou Kristýnou Maiou Mikuškovou. Kurz obsahuje 10 lekcí a koná se v obřadní místnosti staré radnice. Kurz pro začátečníky 9.00-10.00 hod., kurz pro pokročilé 10.00-11.00 hod. (v případě velkého zájmu i 11.00-12.00 hod.). Na kurz je třeba se přihlásit v knihovně předem. Počet míst omezen!

Městská knihovna

Setkání s MŠ - jak se lépe vyznat ve svých pocitech

Když šla vrána do světa

Městská knihovna

Divadlo pro naše nejmenší, které je součástí projektu Bookstart. Výpravná pohádka plná písniček. Akce se koná v prostorách knihovny. Vzhledem k omezenému prostoru je nutné se na akci registrovat předem. Vstup na akci je zdarma.

kurz trénování paměti

podkroví radnice Husovo nám.23, Lysá nad Labem

Mozek je sval a je třeba ho trénovat. Kurzy trénování paměti Vám ukáží, jak mozek procvičovat, aby Vám co nejlépe sloužil. První lekce 25. září 2024 (začátečníci 10.00-11.00 hod., pokročilí 9.00-10.00 hod.). Počet míst v kurzu je omezený!

Hudební toulky

pobočka Litol

Přednáška Mgr.Jany Bajerové věnující se evropské hudební historii.